Адриано Челентано се оплака в полицията от неизвестни, които го следят
Admin
01/03/2017 07:15
Светски новини
0

снимка : ANSA
Италианският актьор и певец Адриано Челентано заяви, че в последно време го следят неизвестни хора. Дори те проникват в неговия дом, предаде агенция Ansa.
По негови думи , в неговия дом в комуната Галбиате вече от няколко дена проникват шестима души. Освен това , актьорът се оплака ,че го следят.
«Лоши момчета се опитват да се доберат до мен и Клаудия (съпругата на Челентано.), следейки за нашите предвижвания . », — разказа Челентано.
Актьорът се обърна към полицията във връзка с това ,като е предоставил записи от охранителни камери.
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.