Арестувана е майката, убила по особено жесток начин двете си деца във Вакарел

Арестувана е майката, убила по особено жесток начин двете си деца във Вакарел

Полицията задържа майката, убила по особено жесток начин двете си деца във Вакарел, съобщи bTV. Сигналът за трагедията е подаден вчера към 14 часа.

Според подадения сигнал извършител на деянието е майката на двете деца на 6 и 11-годишна възраст. Те са открити мъртви с множество прободни рани в таванско помещение на имот във Вакарел, съобщи окръжният прокурор на София Наталия Николова, предаде БТА.

Децата са открити в леглата си от техния баща. Те най-вероятно са спели. Намерени са с множество прободни рани в областта на шията.

Семейството е от Украйна, от две години е в България и има бежански статут, пише СЕГА.

Майката е задържана. Към момента се водят беседи с нея, но не е разпитана официално нито в качеството ѝ на свидетел, нито е повдигнато обвинение спрямо нея, каза Николова. Все още събираме доказателства, относими към престъплението, посочи прокурор Николова.

Иззети са множество веществени доказателства, между тях има и ножове, но тепърва предстоят експертизи на самите предмети на престъплението, които са иззети, каза заместник-директорът на ОД на МВР - София комисар Георги Калайджиев. Продължаваме беседата и разпита на бащата, каза той и добави, че не може да даде повече информация, защото се води досъдебно производство.

 

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини