Абитуриентите в Благоевград дефилират на моста при Младежки дом

Снимка: Община Благоевград
Снимка: Община Благоевград

За поредна година Община Благоевград организира стилно дефиле за абитуриентите от учебните заведения в областния център. Тази година специалната арка и червеният килим ще бъдат поставени на моста при Младежки дом.

Традиционно, зрелостниците ще преминат със специално подбрани облекла за своя празник, като ще имат възможността да направят и общи снимки за спомен. След като дефилират по червения килим, абитуриентите ще продължат по ул. „Тодор Александров“, под красивата инсталация от цветни чадъри, за да стигнат до паркинга при Кооперативния пазар в Благоевград, където ще бъдат паркирани автомобилите им.

Зрелостниците, които ще празнуват в Централна градска част ще могат да се придвижат по удобен за тях маршрут.  Тържествата на  абитуриентите тази година са от 24 до 26 май.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини