Нападателят от Лондон е Darren Osborne

Darren Osborne - sky newz
Darren Osborne - sky newz

Мъжът, който е заподозрян в атаката с микробус срещу група мюсюлмани, излизащи от молитва в джамия в Лондон е идентифициран. Това е 47-годишния християнин Дарън Осбърн, съобщи Sky News позовавайки се на източници.

За момента не е достъпна допълнителна информация за нападателя . До този момент  полицията съобщаваше, че мъжът не е бил известен по-рано на спецслужбите и е действал самостоятелно. Според запознати, към такава информация трябва да се подхожда скептично.

По данни на агенцията, автомобила за терористичния акт  е взет под наем в Pontyclun Van Hire в Южен Уелс.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини