Радев и Путин разговаряха 20 минути по телефона

Радев и Путин разговаряха 20 минути по телефона

Президентът Румен Радев и президента на Русия Владимир Путин са обсъдили по телефона двустранното сътрудничество в сферата на енергетиката. За това се съобщава на сайта на Кремъл.

«Потвърдена на заинтересоваността за развитието на българо – руското сътрудничество в различни сфери, включвайки и енергетиката», —  е казано в съобщението.

Също така става известно, че са били обсъдени въпросите по подготовката на съвместните мероприятия, които ще бъдат изпълнени следващата година в контекста на юбилейните дати. През 2018 година се навършват 140 години от Освобождението на България.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини