Шпионска совалка се приземи на пистата при нос Канаверал Флорида
Admin
08/05/2017 13:57
Свят
0

снимка : Twitter
Суборбиталната за многократно използване совалка-разузнавач на ВВС на САЩ X-37B Orbital Test Vehicle се ърна успешно на Земята след близо над 700 дена в орбита. За това съобщиха ВВС на САЩ в туитър.
Совалката кацна на пистата на Космическият център „Джон Кенеди” на нос Канаверал във Флорида.
«X-37B Orbital Test Vehicle вернулся с орбиты и благополучно приземлился в Космическом центре имени Джона Кеннеди», — говорится в сообщении.

Марин си потанцува след загубата на изборите за президент във Франция

Цяла седмица тържества за 150-годишния юбилей на училището в Гърмен
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.