Стивън Сийгъл с ирония към Службата за Безопасност на Украйна
Admin
06/05/2017 10:25
Свят
0

снимка : ЕПА
Известният холивудски актьор Стивън Сийгъл с ирония реагира на информацията за това, че Службата за безопасност на Украйна (СБУ) за 5 години му забрани да влиза на територията на страната, предаде ТАСС .
«Освен черен пояс сега вече имам и черен списък», — заяви Сийгъл.
Запознати поясниха, че актьорът е майстор по бойни изкуства и имат седми дан по айкидо.
Преди време Стивън получи руски паспорт и гражданство.
Холивудският актьор и певец Стивън Сийгъл заяви предаността си към Москва, заявявайки „Аз съм руснак“ на концерт в Крим, предаде. След като пя блусове на шоу в Севастопол, Сийгъл посочи, че баба му и дядо му са били от Владивосток и Санкт Петербург.

Затварят училища заради икономическата криза в Пуерто Рико

Жители на Разлог с въпроси за ЕС към Огнян Златев
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.