Агресия в жегите! Трима мъже пострадаха след побои в Пиринско

Няколко случая на агресия и нанесени побои на мъже разследва полицията в Пиринско. Лекари от ЦСМП в областния център са подали вчера сигнал във Второ РУ-Благоевград, че при тях е постъпил мъж с прободна рана в областта на дясната подбедрица. Пред полицейските служители пострадалият 56-годишен благоевградчанин съобщил, че около 21:00 часа в местността Бодрост между него и двама негови съграждани на 52 и 53 години се е породил спор, при който тримата започнали да се дърпат и блъскат, в резултат на което ме у нанесена прободната рана. За случая е уведомена Районна прокуратура-Благоевград и е образувано досъдебно производство. Работата по установяване на всички факти и обстоятелства, свързани със случая, продължава.
Пак вчера, но сутринта, на пътя между с. Сатовча и с. Долно Дряново станала катастрофа с материални щети. Шофьорите се скарали и се стигнало до физическа саморазправа, в която се включили двама мъже на 29 и 33 години от с. Гърмен, и 38-годишен мъж от Гоце Делчев. С контузни рани по тялото и разклатени предни зъби е пострадал 38-годишният мъж, а на лекия му автомобил „Тойота Рав 4“ са нанесени допълнителни материални щети от опонентите му. Двамата мъже от Гърмен са задържани със заповед в ареста до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
От полицейски служители на РУ-Банско са задържани трима банскалии на 25, 32 и 41 години. След възникнала свада на улица „Цар Симеон“ в курортния град е настъпила физическа саморазправа между тях и двама техни съграждани на 37 и 45 години. 45-годишният мъж е пострадал с фрактура на носни костици и разкъсно-контузна рана в областта на тила. По случая е образувано досъдебно производство. Работата продължава.

Филми за невероятни приключения и кадри от цял свят вдъхновиха Банско
