Кметът на Белица посрещна и поздрави вицешампионката Нургюл Салимова
Admin
26/08/2023 15:44
България
0

Снимка: Илхан Кючук/fb
Евродепутатът Илхан Кючук и кметът на Белица Равослав Ревански бяха сред първите, които посрещнаха Нурюл Салимова на българска земя.
Това се видя от снимките, които европейският представител публикува в профила си.
„Добре дошла в родината! Така посрещнах царицата на шахмата Нургюл Салимова! Пожелах й с безграничния си талант да продължава да играе с гордост за България и да прославя родината си занапред!", пише Кючюк.
След три дни сблъсъци на шахматната дъска, 20-годишната Нургюл Салимова остана втора в битката за световната купа в Баку.
Българката обаче се оказа голямата изненада на турнира, след като премина през огромна конкуренция и стигна до финала.

Стопани, не забравяйте: При опожарени ниви подайте сигнал в ДФЗ

Мини Шенген: Предлагат да паднат границите между Румъния, България и Гърция
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.