Банско почете своя велик син Никола Вапцаров
Admin
23/07/2021 15:36
Региона
0

Снимки: Община Банско
Десетки банскалии – от деца до пенсионери, отбелязаха днес 79 години от гибелта на поета Никола Вапцаров, който е роден в Банско.
Жители и гости на града се събраха пред паметника на революционера, за да засвидетелстват своето признание пред живота и делото му.
Слово за поета на вярата в живота в произнесе директорът на Музеен комплекс-Банско - Светла Барякова.
Цветя и венци бяха поднесени и от зам. -кмета Сашка Въчкова и председателя на Общинския съвет - Димитър Русков, директори на училища, представители на Клуба на инвалидите и Общинската организация на БСП, общественици, граждани.

В Ново Ходжово откриха паметна плоча на командир на гранична застава

Усетиха се! АПИ възстановява ремонтите на републиканските пътища в Пиринско
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.