Нов тревожен скок на заразените с COVID-19 – 325, от тях 25 са в Пиринско

Нов тревожен скок на заразените с COVID-19 – 325, от тях 25 са в Пиринско

Само пет по-малко са установените случаи на коронавирусна инфекция у нас от антирекорда за последното денонощие. 325 са новозаразените с COVID-19, 25 от тях са в Благоевградска област.

Това е със 129 повече от тези за предишните 24 часа, сочат данните на Единния информационен портал. Най-много са случаите в София – 99, 50 са в област Пловдив, 48 – в област Варна. Починали от болестта са петима човека, с което общият им брой става 313 души.

Излекуваните до момента са общо 4521, а за последните 24 часа те са 316. Заболелите от началото на пандемията са 9254 души. За изминалото денонощие са направени 5 365 теста. Активни в момента остават 4420 случая.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини