Ученици украсиха парка в Разлог с пролетни цветя
Admin
21/03/2019 13:25
Региона
0
Деца направиха по-красив и по-цветен централния парк на град Разлог. Учениците от Начално училище „Свети свети Кирил и Методий” се отзоваха на поканата на ръководния екип на общината в лицето на кмета инж. Красимир Герчев за съвместно засаждане на пролетни цветя. Малчуганите засадиха теменужки в централния парк на града с голям ентусиазъм и желание.
В начинанието взеха участие и обществените възпитатели от Местната комисия за борба с протиовообществените прояви на малолетни и непълнолетни към община Разлог.
„Инициативата е част от общинската политика за приобщаване на децата и младите хора към отговорно отношение към природата и родния град“, коментира кметът Герчев.
Злосторник гръмна в сърцето щъркел в Хаджидимово
На финала е първият етап за видеонаблюдение в Благоевград
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.