Жена се заби с колата си в полуремарке на тир край Сандански

Снимка: Илинден прес, архив
Снимка: Илинден прес, архив

Жена катастрофира с колата си на автомагистрала „Струма” вчера към 10:30 часа. Пътният инцидент е станал в района на разклона за Сандански. Лек автомобил „Киа“, шофиран от 36-годишна софиянка, се движел с несъобразена с пътните условия скорост и предприел изпреварване на влекач „Волво“ с прикачено към него полуремарке. Леката кола се ударила в полуремаркето, излязла вляво от пътното платно и се забила в еластичната ограда. С натъртвания в областта на гръдния кош е пострадала водачката на лекия автомобил. След извършен медицински преглед тя е освободена за домашно лечение.

И тираджия катастрофира вчера към 17,40 часа по пътя за Гърция, но в района на село Чучулигово. Товарен автомобил „Скания“, с 45-годишен водач от Варна, се движел с несъобразена с пътните условия скорост. Камионът се блъснал в еластичната ограда вляво от пътя, пресякъл лентата за насрещно движение, ударил се в еластичната ограда срещу бензиностанция и се обърнал на дясната си страна. С натъртвания в областта на гърдите е пострадал водачът на автомобила, на който е извършен медицински преглед. След това е освободен за домашно лечение.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини