Бивш полицай застреля с пистолет комшия и се самоуби в Капатово

Бивш полицай застреля с пистолет комшия и се самоуби в Капатово

Бивш полицай застреля съсед, а след това се самоуби. Трагедията се случи днес в петричкото село Капатово.

Около 12:49 часа бивш катаджия в полицията в Сандански Георги Тимев, на 66 години, се скарал с комшията си Илия Шкалов. Двамата живеели на една улица, къща срещу къща.

При скандала нервите на бившия полицай не издържали, той отишъл до дома си, грабнал личния си пистолет и нахлул в съседската къща и прострелял смъртоносно Шкалов. По непотвърдена информация мъжът прострелял и съпругата на убития в крака.

След това изскочил навън и започнал да крещи „Убих го, убих го“. Прибрал се у дома. Секунди след това от къщата на Тимев се чул изстрел. Установено е, че той се е самопрострелял и издъхнал на място.

Трагедията потресе петричкото село Капатово. Местни жители обясниха, че двамата мъже са съученици. Никой обаче не знаеше двамата да са имали стара вражда, която да е предизвикала днешната драма.

Убитият Илия Шкалов е работил като заварчик.

Децата и на двамата живеят и работят в Сандански.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини