Ученик от Благоевград наби дете за 20 лв.

Ученик от Благоевград наби дете за 20 лв.

Непълнолетен младеж от Благоевград бе разобличен в извършване на две престъпления. Най-напред невръстният апаш нападнал на 5-и септември в двора на училище в града по-малко момче. Нападателят употребил физическа сила и успял да отнеме от жертвата си банкнота от 20 лева.

След това избягал в неизвестна посока. На следващия ден при извършване на проверка от полицейски служители у него са намерени 7 полиетиленови топчета със суха зелена тревиста маса с тегло 3 грама. При направения полеви тест е установено, че тя реагира положително на канабис.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини