Камерна опера- Благоевград с реверанс към дамите по повод 8 март

Снимка: Дарик, архив
Снимка: Дарик, архив

Камерна опера- Благоевград ще поднесе на дамите два концерта по повод 8 март. Първият е днес, в навечерието на самия празник.  Той ще се състои в Камерна зала на благоевградската опера от 18.30 часа. Вторият концерт ще бъде точно на 8 март във фоайето на Община Благоевград от 12.00 часа. Програмата ще бъде изцяло от български произведения. Името, което са избрали артистите, е „Понякога ще идвам в съня ти“. Участват невероятните гласове Теодора Петрова-сопран,Михаил Михайлов-тенор и Добромир Момеков-баритон. На рояла- Милена Томанова.

Освен певците на Камерна опера, зрителите ще могат да чуят и талантливата десетгодишна цигуларка Славина Тенева,която ще изпълни една прочувствена "Медитация"от Ж.Масне. 

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини