Властите в Малайзия освободиха Ли Чжон Чхол

снимка :  REUTERS
снимка : REUTERS

Властите в Малайзия освободиха гражданина КНДР Ли Чжон Чхол, който  бе заподозрян в съпричастност към нападението и убийството на Ким Чон Нам, брата на  лидера на КНДР Ким Чен Ин, предаде  Reuters.

Съобщава се, че Чхол ще бъде доставен в емиграционен офис, след което ще бъде депортиран в Северна Корея. По данни на агенцията , властите на страната са приели решение за освобождаването поради недостатъчни доказателства към съпричастност в убийството на КимЧон Нам.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини