Паскалев: Корупцията=снажен мъжага, пухкав магистрат и бивш депутат

Снимка: OFF News.bg
Снимка: OFF News.bg

Олицетворението на корупцията у нас са снажен мъжага от Банкя, пухкав магистрат от Пловдив и закръглен бивш депутат от ДПС. 

Това обяви Костадин Паскалев на конференцията на БСП - София, пише OFF News.bg. Защо не говорим за закритата цигарена фабрика в София и откритата в Дубай от приближени на Делян Пеевски и Бойко Борисов? Защо не говорим за миграционната и митническата политика? Да не сме забъркани в нещо, та ни е страх, продължи Паскалев пред делегатите на форума. Никой досега не е пречил на БСП да провежда политиката си, освен собствената й липса на политическа воля да я реализира, обобщи той и пожела воля на партията в предизборната кампания и след това. 

Преди него д-р Емил Райнов, делегат от Красно село и бивш депутат, разкритикува факта, че сред водачите на листи на БСП няма лекари. Вчера чух, че били канени професори, мениджъри, но те отказали. Защо се притесняват да се обвържат с БСП? Заради служебния здравен министър, който превърна здравеопазването в стока при управлението на Иван Костов, обясни Райнов. Разбирам, че наши членове ще съветват този министър, срам ли ви е, колеги, от лекарите на БСП, попита Райнов. Той цитира пред делегатите думи от Пипи Дългото чорапче: Когато имате нужда от нас, ще ни намерите точно там, където ни оставихте". 

Остро срещу служебния министър Илко Семерджиев се изказа и Любка Костова, делегат от Триадица. "Доктор Семерджиев превърна здравето в търговия, той сега ще оправя здравеопазването", обяви възмутена тя. 

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
  1. Фасо
    A като закрият цигарената фабрика в Благоевград, къде ли ще е новата-в Техеран ли ?

Още новини