Възрастна жена загина, а дете е ранено в пътен инцидент на булевард

Снимка: istok
Снимка: istok

Възрастна жена почина, а дете е с опасност за живота, след като вчера са блъснати от лек автомобил в град Бургас.

11-годишното дете и 71-годишната му баба пресичали булевард в града на червен светофар и на 20-30 метра от пешеходната пътека. Ударени са от автомобил с шуменска регистрация.

Детето е в кома, с политравматизъм и опасност за живота, настанено е в реанимация на бургаската болница, докато бабата е починала, информира NOVA. 
 
Водачът на автомобила е 22-годишен мъж от Шумен, има 3 години стаж като водач. Тестван е за употреба на алкохол или наркотици и двете проби са отрицателни.
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини