Затвориха двата пътя към Витоша заради големи снегонавявания

Снимка: istok
Снимка: istok

Заради силния снеговалеж и вятър в определени участъци на Витоша има сериозни снегонавявания. Това съобщиха от пресцентъра на Столична община. В момента двата пътя към планината са временно затворени за движение, за да бъдат почистени. Спряно е и движението на автобуси по линия 61 и 66 до почистване на проблемните участъци. Целта е да се гарантира безопасното движение от и към Витоша.

От "Витоша Ски" написаха във Facebook, че пътят след "Драгалевци" е затворен от полицията, за да може да минат снегорините.

Пречупено дърво е премахнато и на пътя към "Златните мостове". Миналата нощ няколко пъти са обработвани пътища, като е избутана снежна маса и са опесъчени отсечките от "Бояна" към "Златните мостове" и кв. "Драгалевци" към хижа "Алеко".

 

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини