Кресна празнува с таланта на деца и самодейци, с гласовете на Галена, Румяна Попова, Меди и Радостина Паньова

Снимка: Община Кресна
Снимка: Община Кресна

Празникът на град Кресна ще донесе много емоции, настроение и музика на местните хора и гостите в да последавотелни дни. Тържествата ще започнат на 18 октомври, петък, от 18:30 часа на сцената на централния площад. Първи поле за изява ще имат талантливите деца от Детска градина "Здраве" и ученици от Средно училище "Свети Паисий Хилендарски". С песни, танци и усмивки те ще дадат силен старт на празничните събития. След това ще се проведе ритуалът по поднасяне на венци и цветя пред бюст-паметника на Димитър Попгеоргиев на площад "Креснеско въстание". 

Народната певица Радостина Паньова ще запее в 19:30 часа за радост на всички любители на фолклора ни. Пет минути преди 21:00 часа в небето ще заблести тържествена заря, а след това на сцената излиза по фолк певицата Галена, която ще представи най-големите си хитове по време на своя концерт. 

Няма да бъде по-малко забавно и музикално и в събота, 19 октомври. Музикалната феерия този път ще започне с изпълнения на енергичните самодейци от град Кресна и от селата Долна Градешница и Горна Брезница. Народната певица Румяна Попова ще залее площада с фолклорни мотиви в 19:30 часа, а след нея сцената остава за поп фолк певеца Меди.   

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини