Двама души се удавиха в морето само за ден

Снимка: istok
Снимка: istok

Мъж и жена се удавиха в Бургаско, пише dariknews.bg. Единият случай е от Бургас, а другият – от Черноморец.

На 7 август е подаден сигнал за удавена жена на плаж "Черноморец-юг". Установено е, че това е 56-годишна софиянка. Тялото ѝ е откарано за аутопсия.

При друг случай, отново на 7 август, е подаден сигнал за мъж, скочил в морето от бургаския мост и викал за помощ на Централен плаж. Той бил изваден в безпомощно състояние от спасител на плажа. Установено е, че е 49-годишен.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини