Незагасена цигара на пиян мъж предизвика пожар в Петрич и прати двама пенсионери в болница
Admin
22/12/2023 10:50
Региона
0

Почерпен с алкохол мъж предизвика пожар в апартамент в град Петрич и прати двама души в болница. Огненият инцидент е станал снощи към 23:56 часа. Тогава е получен сигнал на телефон 112. Огънят лумнал в кухнята на жилището. На място е изпратен екип на РС ПБЗН-Петрич. Огнеборците са успели да потушат пламъците. Обгазени от дима са двама пенсионери - мъж на 78 години и жена на 74 години. Те са транспортирани с линейка за лечение в Югозападна болница - Петрич.
Пожарът е нанесъл и щети по апартамента. Изгорели са легло, бяла, черна и компютърна техника, опушени са стени. Причината за пожара е заспиване на мъж в нетрезво състояние, който не е загасил цигарата си.

Плувецът Петър Мицин е Спортист №1 на Сандански

Ансамбъл "Танец" изнесе невероятен спектакъл в Гоце Делчев, стотици зрители се насладиха на песните и танците
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.