Откриват Лятната академия в Благоевград, много игри, емоции и занимания ще радват децата
Admin
16/06/2023 15:55
Региона
0

Снимка: Община Благоевград
Лятната академия към Център за личностно и творческо развитие на децата на Благоевград ще бъде открита в понеделник.
Записванията тази година преминаха при изключително голям интерес, като към момента около 600 деца са изявили желание да посещават школите.
Заниманията ще започнат в понеделник в 08.30 часа в кв. „Вароша", а от ЦЛТРДБ са предвидили кратка церемония за откриването пред Младежки дом с начален час 10.30 часа.
Целта на лятната академия е децата да получат възможност да оползотворят свободното време през ваканцията.
Безплатните занимания по интереси ще се провеждат всеки делничен ден от 08.30 ч. до 17.30 ч., като необходимите материали за работа се осигуряват от Центъра.

Слави: Вие от Продължаваме промяната и Демократична България сте пълни лавандули

Дипломира се 27-ят випуск на Правно-историческия факултет на ЮЗУ
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.