Сдружение "Дедо Лазко" ще прави календар с красотите на Банско

Снимка: Община Банско
Снимка: Община Банско

Сдружение "Дедо Лазко" в Банско ще търси съвети от туристическия бизнес за издаване на луксозен календар за планинския курорт.

Неправителствената организация има намерение да напечатат календари за новата 2017 година с различни картини от историята и красотата на града под Тодорка. Вече е изготвен и проект за годишния календар. Всеки месец ще бъде илюстриран с различна забележителност. Сред избраните емблеми са 181-годишната църква „Света Троица”, Велянова къща, музеят на Неофит Рилски, паметникът на Паисий Хилендарски щи други.

Прогнозната цена на календарите е 6 лева за брой.

Хотелиерите приветстваха идеята за отпечатване на подобен календар и изразиха готовност да включат годишника като рекламен материал на рецепциите или просто да го подаряват на туристите от страната и чужбина.

 

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини