Силни мъже от 6 държави ще премерят сили по канадска борба в Благоевград

Снимка: Община Благоевград, архив
Снимка: Община Благоевград, архив

Благоевград е домакин на Международна надпревара по канадска борба. Над 150 състезатели от различни държави пристигат в областния център на Пиринско, за да премерят сили помежду си

Спортисти от България, Грузия, Румъния, Северна Македония, Германия и Косово  ще вземат участие в Международна надпревара по канадска борба, която ще се проведе на 3 декември от 11.00 ч. в зала „Скаптопара“.

Специални гости на събитието се очакват да бъдат легендата на канадската борба, четирикратният световен и петкратен европейски шампион Цветан Гашевски, и рекордьорът на Гинес за най-много набирания с една ръка Георги Гайдарджиев.

Проявата обхваща всички възрастови групи и категории, като включва състезания за мъже, жени, професионалисти и амaтьори. Записванията за участие за любители започват днес от 14.00 ч. Входът за зрителите е свободен.

 

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини