Настъпват облаци и валежи, но и слънцето ще ни се усмихне
Admin
22/11/2021 09:14
България
0

Днес от запад ще се заоблачи. Привечер на места в крайните западни райони ще превали. Ще духа слаб, в Източна България до умерен вятър от юг-югозапад. Максималните температури ще са между 13° и 18°.
Над планините ще се заоблачи и привечер на места в масивите от Западна България ще превали дъжд, над 2000 м – и сняг. Ще духа умерен вятър от запад-югозапад. Максимална температура на височина 1200 метра около 11°, на 2000 метра - около 4°.
Над Черноморието ще е предимно слънчево, но след обяд от запад облачността ще се увеличава. Ще духа до умерен югозападен вятър. Максимални температури на въздуха: 14°-18°. Температурата на морската вода е около 13°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

Глътка въздух от ковид в неделя – 27 заразени в Пиринско, 733 – в страната

Допитването реши: Живко Чукарски остава управник на селата Бучино и Лисия
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.