Бившият премиер Бойко Борисов днес отива на разпит в полицията
Admin
15/07/2021 08:52
България
0

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е привикан на разпит в Главна дирекция „Национална полиция“. За това съобщи самият той на брифинг в партийната централа преди два дни. Борисов обясни, че трябва да се яви в 10.00 ч. за снемане на сведения, но добави, че не знае за конкретната причина.
Предположи обаче, че зад изпратената му призовка стои вътрешният министър Бойко Рашков. Преди изборите Рашков разказа в интервю, че по време на първия кабинет на Борисов, той е спасил свой министър, като оказал натиск на свидетел по дело. 30 минути преди разпита на лидера на ГЕРБ се очаква да започне протест в негова подкрепа.

ЦИК с окончателно решение: Илко Стоянов остава кмет на Благоевград

ЦИК обяви как се разпределят депутатските мандати в Пиринско
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.