15-годишно дете се удави в река Места

Снимка: ИлинденПрес, архив
Снимка: ИлинденПрес, архив

15-годишно момче се удави в река Места. Инцидентът е станал около 16.00 часа край село Блатска, община Хаджидимово, съобщи БГНЕС.

Няколко деца са се къпали в реката, когато едното от тях е потънало. Момчето се е удавило в района на моста, свързващ Блатска с Хаджидимово.

За инцидента е уведомена районната прокуратура. 

Полицията разпитва очевидци на инцидента. 

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини