Областният управител Николай Шушков възобнови приема на граждани
Admin
27/05/2021 13:04
Региона
0

Николай Шушков
Считано от днес, 27 май 2021 г., Областният управител Николай Шушков възобновява приема на граждани, който бе прекъснат заради епидемичната обстановка в Република България.
За пръв път днес, след повече от година на прекъсване, в приемния ден на Областния управител са поканени граждани, които са заявили желание за среща с него, за да споделят лични и професионални въпроси и проблеми.
Приемният ден на Областният управител Николай Шушков ще бъде всеки четвъртък от 09:00 часа до 12:00 часа, с предварително записване на +359 (73) 88 14 01.

Петричанин уби куче с въздушна пушка

Иво Христов: Пандемията не бива да се ползва като параван за компромиси с интереса на обществото и пациентите
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.