Пускат над 20 000 фенове на финала за купата на България между ЦСКА и Арда

Пускат над 20 000 фенове на финала за купата на България между ЦСКА и Арда

Изпълнителният директор на ЦСКА Пламен Марков обяви, че Националният стадион "Васил Левски" ще бъде отворен за фенове на 50% от капацитета за финала за Купата на България между "червените" и Арда, който е утре. Над 20 000 зрители ще могат да гледат мача на живо.

Днес Марков имаше среща със служебния министър на здравеопазването д-р Стойчо Кацаров. С него бяха администраторът на ЦСКА Димитър Вутов и лидерът на агитката - Иван Велчев.

"Срещата беше много кратка, но ползотворна. По общо виждане - на нас като ръководство на ЦСКА, на фенската организация, включително и на Министерството на здравеопазването, се взе решение стадионът да бъде отворен на 50%. Ние сме доволни. Благодаря на служебния министър на здравеопазването за този компромис, за този жест. Надявам се, че няма да разочароваме това доверие. Радвам се за хората, които ще могат да посетят мача, защото има сериозен интерес. Надявам се от Професионалната лига да се справят. Ние ще контактуваме с ръководството на Професионалната лига, билетите да бъдат отпечатани и пуснати в продажба бързо. Желаехме такава среща по-рано, но тя не зависи от нас. Има органи, които решават. Има 24 часа, които са на разположение. Билетите ще бъдат продавани и по касите на стадион "Васил Левски", каза Пламен Марков.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини