Признание за филологическата наука в ЮЗУ „Неофит Рилски“

Снимка: ИлинденПрес, архив
Снимка: ИлинденПрес, архив

Международната Академия за наука и висше образование (International Academy of Science and Higher Education) – Великобритания отличи декана на Филологическия факултет към Югозападния университет „Неофит Рилски“ проф. Магдалена Костова-Панайотова с диплом „Лидер в научната мисъл“ („Scientific thought leader“).

Проф. Панайотова бе наградена в алфа шампионата по научен анализ, в секция „Теория и история на културата“. От 2013 година досега проф. Панайотова е международен експерт в областта на филологическите науки към този научен проект. Международната академия за наука и висше образование (IASHE) организира периодично открити европейско–азиатски първенство по научен анализ и национални първенства на различните държави. В състезателна форма участниците представят свои статии и студии, оценявани от международно жури експерти и пред погледа на широка научна общественост в интернет проект. Резултатите от състезанията Академията публикува в международно списание. Това е поредното признание за българската филологическа наука.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини