Израел отменя карантината за пристигащите от България

Израел отменя карантината за пристигащите от България

По информация на българското посолство в Тел Авив израелските власти отменят изискването за 14-дневна карантина за пристигащите от България граждани.

Решението влиза в сила от 16 август и ще позволи на израелските граждани да пътуват до нашата страна, без да бъдат поставяни под карантина при завръщането си.

Освен за пътуващите от България ограничителната мярка ще отпадне и за влизащите в Израел граждани от Хърватия и Гърция.

Към момента гражданите, пристигащи от Израел в България, не се подлагат на задължителна карантина у нас.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини