Слънцето и днес ни подканва за плаж или море

Слънцето и днес ни подканва за плаж или море

Днес ще е предимно слънчево, с купеста облачност в следобедните часове, вероятността за валежи е малка. Ще духа слаб до умерен изток-североизточен вятър. Сутринта ще е по-хладно, а максималните температури след обяд ще са между 24° и 29°.

Над планините ще преобладава слънчево време, с мъгли по билата и върховете до обяд и купеста облачност в следобедните часове. Само на изолирани места за кратко ще превали. Ще духа до умерен вятър от изток-североизток, по най-високите части - от запад. Ще се задържи хладно за средата на юли с максимална температура на 1200 метра – около 18°, на 2000 метра – около 10°.

Над Черноморието ще бъде слънчево. Ще духа до умерен вятър от север-североизток. Максимални температури между 24° и 27°, колкото е и температурата на морската вода.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини