Джип и камион се сблъскаха край Покровник, пострада 44-годишен мъж

Снимка: ИлинденПрес, архив
Снимка: ИлинденПрес, архив

Мъж е пострадал при катастрофа тази сутрин. Около 08:50 часа днес е станало ПТП, при което лек автомобил „Мерцедес“ с 44- годишен водач, движейки се в посока от гр.Благоевград към с.Покровник е навлязъл в лентата за насрещно движение и се е ударил в товарен автомобил „Волво“.

При инцидента е пострадал водачът на лекия автомобил, който е транспортиран за уточняване на състоянието и оказване на медицинска помощ. Движението в района се регулира от полицейските служители на място. Осъществява се в едната пътна лента.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини