Кметът на Гоце Делчев поднесе рози на акушерките в болницата

Снимки: Община Гоце Делчев
Снимки: Община Гоце Делчев

Кметът на община Гоце Делчев - Владимир Москов, спази традицията и поздрави всички работещи в АГ-отделението на гоцеделчевската болница с професионалния им празник. Тази година тържеството се състоя в навечерието на 21 януари - Деня на родилната помощ. Градоначалникът изненада приятно дамите в отделението, на които подари по една червена роза. Заедно с кмета в отбелязването на празника се включиха председателят на Общинския съвет - Димитър Балтаджиев, и народният представител Богдан Боцев.

Родилка, която миналата година се е сдобила със своята втора рожба, поля вода на лекарите и акушерите в отделението с пожеланието да се родят много повече здрави бебета през тази година.

434 деца са се родили в МБАЛ "Иван Скендеров"-Гоце Делчев през изминалата 2019-а година. "Радваме се, че тази година новородените са с 20 повече от миналата. Другата добра новина е, че в нашия екип вече има трима млади лекари-специалисти, които са местни кадри, а това ни дава надежда и сигурност, че има кой да продължи да се грижи за идването на новия живот в нашия район", сподели завеждащият отделението д-р Стоев. Той благодари за подкрепата, която му оказва по всяка време общинското ръководство.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини