Първото бебе за 2020 г. в Югозапада е Василена от Разлог

Снимка: Община Разлог
Снимка: Община Разлог

Първото бебе в Югозапада за новата 2020 година се роди в Разлог. То е момиченце и изплака в Родилно отделение на МБАЛ Разлог днес преди обяд в 11.54 часа. Малката госпожица Василена е първа рожба и много чакано и желано дете. Раждането е водено от завеждащата д-р Радка Божикова, акушерки Молла и Атипова. Последното дете за 2019 г. проплака точно в 23.30 съобщиха от МБАЛ Разлог. 278 са децата родени в МБАЛ Разлог през 2019 година.

Екипът на АГО предоставя услуги отговарящи на стандартите на добрата медицинска практика. Работи в посока на превенция, профилактика и лечение на рискова бременност, превенция и профилактика на онкологични заболявания.

Отделението е добре оборудвано с най-съвременна апаратура за посрещане нуждите на бременната и раждащата жена.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини