Благотворителен базар за болно дете правят в Сандански

Благотворителен базар за болно дете правят в Сандански

Деца и възрастни в Сандански се обединяват от благотворителна кауза в подкрепа на болно дете. За целта те организират коледен базар на 19 декември от 16:30 часа на площад „България”, на който се очаква жители и гости на града да подадат ръка на добрата инициатива. Тя е традиционна и се организира от Община Сандански. Покани да се включат в базара са получили всички училища и детски градини, както и  служителите и потребителите на социални услуги в община Сандански.

Коледният благотворителен базар тази година се обединява около каузата в подкрепа на дете с висока степен на увреждане, с право на чужда помощ, нуждаещо се от рехабилитация и консултации със специалисти в чужбина. Нека и тази година Коледа ни обедини и бъдем по-добри и съпричастни към хората в нужда, призовават организаторите.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини