Новаков: Преборихме се за целево финансиране на най-бедните райони

Снимки: Пресцентър
Снимки: Пресцентър

Имаше митове и фалшиви новини, че парите от ЕС ще спрат. Истината е, че България получава 4 пъти повече от Съюза отколкото внася и това ще продължи и след 2020 г. Преборихме се за целево финансиране за най-бедните и слабо развити райони. Това заяви кандидатът за евродепутат Андрей Новаков при посещението си в град Кочериново. Той посочи, че всяко едно населено място в България се ползва от европейската солидарност и това се вижда и в община Кочериново. Новаков каза още, че остават само детайли до окончателното завършване на регионалното депо в Благоевград, което ще обслужва и Кочериново, където отпадъците ще се съхраняват безопасно. Това е още един проект, финансиран с европейски средства.

В община Бобошево Андрей Новаков се включи в инициативата на общинската и младежка структура на ГЕРБ за Деня на Европа. Той бе топло посрещнат от местни граждани и симпатизанти на политическата сила. По стара българска традиция бобошевци посрещнаха евродепутата със сладка погача и мед. Те го поздравиха за активността му като евродепутат, затова че отстоява българските интереси достойно и никога не забравя и малките населени места в своята работа. Да поздравят Новаков и да му пожелаят успех в кампанията бяха дошли и читалищни дейци от селата Слатино, Блажиево и Усойка, които той е подкрепял в културната и читалищна дейност, която развиват.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини