Обсъждат бъдещето на старите науки в Благоевград

Снимка: Община Благоевград
Снимка: Община Благоевград

Община Благоевград, съвместно със Сдружение „Нова България“, организира Кръгла маса на тема  „Бъдеще за науките за древността“. Началото ще бъде поставено на  24 октомври от 13.00 часа в зала „22 септември“. Програмата продължава и на следващия ден от 09.00 часа.

Темата „Бъдеще за науките за древността“ цели да назове историята на проучванията и институционализирането на науката, изследваща античността, както и какъв е замисълът на организираните институции и събития. Идеята за провеждането на кръгла маса е да наблюдава как са организирани системните проучвания в тази научна област. 

В събитието участие ще вземат 8 лектори, които ще представят своите доклади. Програмата предвижда време за обсъждане на докладите и на възникналите въпроси след представянето им

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини