Затварят за профилактика закрития басейн в Благоевград

Снимка: Община Благоевград
Снимка: Община Благоевград

Плувният басейн, част от спортен комплекс „Пирин“, ще бъде затворен за профилактика от 4 до 19 август, включително. В периода ще бъде направено основно почистване на съоръжението и прилежащите части. Профилактиката е планова и е с цел да се осигури точна и безаварийна работа на поддържаните системи. Останалите спортни съоръжения на територията на СК „Пирин“ ще останат отворени за посетители, и в посочения перид.

В плувния басейн тренират стотици деца плувци от ПК „Пирин“ и „GD Sport”. В него се провеждат престижни състезания, в това число национални и международни турнири.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини