Манастирът край Хаджидимово посрещна първите лагерници
Admin
28/06/2017 15:05
Региона
0

На 26 юни манастирът „Св. вмчк. Георги Победоносец” край Хаджидимово посрещна първите и най-малки лагерници за годината. Светата обител вече 24 години всяко лято приема децата на Неврокопска епархия.
Тържественото откриване на лагера се състоя в първия лагерен ден сутринта с празничен водосвет в храма на манастира. След това в двора, по традиция, момчетата се строиха, за да посрещнат националния флаг. Децата поставиха българския трибагреник на традиционното място, където ще остане до края на всички лагерни смени.
Мото на лагерното лято тази година е: „Дето са двама или трима събрани в Мое име, там съм Аз посред тях“ (Матей 18:20).

Наши и македонски кметове с общи усилия за отваряне на ГКПП-Клепало

Роми нападнаха гребци в Асеновград
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.