Мъж опита да се самоубие пред десетки минувачи в Благоевград

Мъж от разложкото село Баня опита да се самоубие пред погледа на десетки минувачи в Благоевград. Трагедията се разигра днес по обяд в района на поликлиниката.
Човекът пристигнал в областния град за медицински изследвания. Дали е минал лекарски преглед, тепърва ще се установява. Неясно защо мъжът хукнал към близката закусвалня в района и потърсил нож от продавачката. Още преди жената да осъзнае какво се случва, пациентът грабнал ножа от ръцете й и започнал да се самонаранява пред уплашените погледи на хората.
На място е извикан медицински екип.
Без опасност за живота е мъжът, който е направил опит за самоубийство. Това съобщава д-р Огнян Митев, директор на Многопрофилна болница за лечение – Благоевград, за Радио Фокус-Пирин.
Пострадалият е настанен в болницата в града с порезни рани в областта на врата и бедрото. „В момента мъжът е настанен в отделението по хирургия“, посочи д-р Митев. Той е бил с обилна кръвозагуба.
На мястото на инцидента са били изпратени екипи на полицията, които да извършат оглед и да установят какво е довело до опита за самоубийство на пострадалият.
Най-вероятно пациентът е изпаднал в нервна криза и ще му бъде направена консултация с психиатър.

Обновиха с 200 000 лв. училище в Сапарева баня
