Кражба от книжарница в Гоце Делчев
Admin
22/05/2017 11:51
Региона
0

Крадците вече не се спират пред нищо и атакуват не само жилища и луксозни магазини, но и книжарници.
Такъв случай е регистриран в Гоце Делчев, където в нощта срещу 21 май е разбит търговски обект за книжарски стоки. От там злосторниците са отмъкнали четири преносими компютъра на обща стойност 2400 лева.
Полицията разследва случая и издирва крадците.
Кражба е извършена и от магазин за хранителни стоки в хаджидимовското село Тешово. За времето от 00:30 часа до 06:00 часа на 20 май, чрез демонтиране на стъкло на прозорец, неизвестен извършител е проникнал в магазина и е отнел около 10 кутии цигари и сумата от около 300 лева.

Изграждат кътове за отдих и велоалея край речно корито в Сатовча

Откраднаха 295 лв. от оборота на гостуващия цирк в Благоевград
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.