Пожар подпали къща в Белица, баба и внучето й са спасени
Admin
04/04/2017 11:39
Региона
0

Снимка: ИлинденПрес, архив
Пожар нанесе щети на къща в Белица. Огънят е лумнал тази сутрин в постройка в планинското градче. В сградата е имало възрастна жена, която е изведена заедно с внучето си.
Пламъците са унищожили една от стаите на къщата, която е спасена от огнената стихия благодарение на бързите действия на огнеборците от Разлог. Тепърва ще се изясняват причините за пожара.
Кметът на Белица Радослав Ревански бе категоричен, че общината ще подпомогне финансово пострадалото семейство, както беше помогнато и на семейство от с. Краище чиято къща също изгоря преди време.
"Ще направим оглед на място и ще помогнем с каквото можем. Нека първо огнеборците си свършат работата", увери градоначалникът.

Шестокласник от Благоевград със счупена ръка след ритник от съученик

Създават ученическа гора в местността Трестеник
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.