Кавалерите от ДПС зарадваха с над 200 рози дамите в Благоевград

По случай 8-ми март, с много позитивно настроение и усмивки кандидатите за народни представители от ДПС в Благоевградска област - Ибраим Зайденов и Мехмед Вакльов, Мустафа Бошнаков - местен председател на ДПС-Благоевград, и младежи от акедемичного дружество, зарадваха с над 200 рози дамите от община Благоевград. Младите политици бяха категорични, че мъжете трябва всеки ден да радват с внимание и любов по-нежната и по-красивата част от човечеството. Те пожелаха на всички дами да са винаги обичани и обгрижвани от мъжете до себе си и никога да не бъдат самотни.
Жестът на кавалерите от ДПС трогна представителките на нежния пол в областния център. По този начин кандидатите за народни представители засвидетелстваха своето уважение към всички жени и майки.
С акцията си младите мъже от ДПС призоваха за повече толерантност и разбирателство. "Нека има взаимно уважение, нека се обединим в името на по-добрите дни за нашата родина България", апелираха младите политици, на които ръководството на ДПС възлага големи надежди.
*Предизборна публикация съгласно Изборния кодекс