Сринаха се сайтове на министерства, тече проверка

Снимка: МВР, архив
Снимка: МВР, архив

Срив в сайтове, поддържани от Министерството на електронното управление. От ресорното ведомство обявиха, че работата на страниците на няколко ведомства, сред които НАП и Агенция „Митници”, е била възпрепятствана в продължение на два часа. Към момента функционирането на засегнатите сайтове е възстановено.

Министърът на електронното управление Валентин Мундров разпореди незабавна проверка за причините, довели до прекъсването. По първоначална информация повредата е следствие на технически проблем, а не компрометиране на системите.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини