Безплатни рейсове на Архангелова задушница в Благоевград и Сандански
Admin
01/11/2024 13:19
Региона
0

Снимка: Община Благоевград, архив
Линия №2 от градския транспорт в Благоевград, която обслужва спирките в близост до стария и новия гробищен парк в областния център, ще е безплатна за времето от 07:00 ч. до 13:00 ч. утре, когато отбелязваме Архангелова задушница.
От 07:00 до 08:00 и от 12:00 до 13:00 часа автобусите ще се движат в интервал от 15 минути, а в диапазона от 08:00 до 12:00 часа ще бъдат през 10 минути.
Целта е хората, които почитат паметта на своите близки, да бъдат улеснени.
Община Сандански също организира безплатен транспорт на Архангелова задушница. Ще се осигури автобус, който ще тръгне в 08:00 ч. от спирката срещу сградата на Община Сандански. Той ще се движи и в обратна посока, а тръгването от гробищния парк /при чинара/ е в 12:00 часа.

Благоевград почете Деня на народните будители с ритуал пред паметника на Братя Миладинови

Оптимизират разходите в горските стопанства на ЮЗДП
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.