Две фирми се конкурират за ремонта и поддръжката на пътни знаци и светофари в Благоевград

Снимка: Община Благоевград, архив
Снимка: Община Благоевград, архив
Две фирми се конкурират да извършват монтаж, ремонт и поддръжка на пътни знаци и светофарни уредби в Благоевград. ЕТ „Димитър Янков – Кенеди Метал“ и „Ес Ди Нет Комюникейшънс“ ООД са дружествата, които са подали документи. Дейността по обществената поръчка е свързана и с организацията и безопасността на движението на територията на община Благоевград.
 
Офертите на кандидатите бяха отворени от конкурсна комисия, която предстои да разгледа документите и да се произнесе, след което да се премине към сключване на договор с фирмата изпълнител.
 
Предложената цена за месечно абонаментно поддържане на пътни знаци, светофарни уредби и други елементи, предмет на поръчката, от ЕТ „Димитър Янков – Кенеди Метал“, е в размер на 6997,00 без ДДС, а общата цена за видове работи е в размер на 41 215,36 лева без ДДС. Фирмата е предложила време за реакция при повреда 25 мин. от максимално предвидените от възложителя 30 мин.
 
„Ес Ди Нет Комюникейшънс“ ООД е оферирала за месечно абонаментно поддържане на пътни знаци, светофарни уредби и други елементи, предмет на поръчката 7000 без ДДС, а общата цена за видове работи е в размер на 29 659,72 лева без ДДС. Съгласно подадените документи фирмата има готовност за реакция при повреда до 30 мин.

 

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини