Фотоизложба в музея на град Гоце Делчев разкрива магията на Света гора
Admin
05/04/2024 10:22
Региона
0

Снимка: Община Гоце Делчев
В Общински исторически музей - Гоце Делчев е подредена вълнуваща фотоизложба. Експозицията е под надслов „Света гора – Атон, през обектива на двама географи“. откриването ще е на 8 април от 17:30 часа в музея на град Гоце Делчев. тогава ще бъде представена и книгата на проф. Румен Пенин „Света гора – Атон. География на духовността. Фотопис на един географ“.
Събитието е посветено на 60-годишнината от основаването на Геолого-географския факултет на Софийския университет „Св. Климент Охридски“, 50-годишнината на катедра „Ландшафтна екология и опазване на природната среда“ и 10-годишнината на сайта Географ БГ.

Кметът на Белица даде ифтар за хора от различни религии и етноси

На една дата - 9 юни, избираме и депутати, и евродепутати
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.